Sponsorlu Bağlantı

Sıkıntıyla, Stresle Başa Çıkma Yolları


Sponsorlu Bağlantı
 

STRESLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI

Günlük hayatta sıklıkla başımıza gelen sorunlardan olan stresi yenmek için yapılacakları gelin birlikte ortaya koyalım ne dersiniz. Sıkıntıyla Nasıl Başa Çıkarız konusunda sizlere pratik bazı önerilerimiz olacak. Sizlerde Bunalımdan Çıkmak ve gülen bir yüze sahip olmak istiyorsanız bunları deneyebilirsiniz. Yada geçmiş yıllardaki sorunlu dönemlerinizden nasıl çıktınız bizimle paylaşıp takipçilerimizin yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Stres her yaştan bireylerde sıkça görülen bir problem. Yoğun iş hayatı, okul, sınavlar bunun en temel nedeni olarak görülüyor. Aslında stresi yenmenin yok etmenin birçok yolu var. Spor yapmak beyne oksijen gitmesini sağlıyor. Bu nedenle stresle başa çıkmanın en kolay yöntemi budur. Spor yaparken açık havada yapmanız öneriliyor. Çünkü açık havada daha çok oksijen alabiliyoruz. Fakat böyle bir imkânınız yoksa evinizde de yapabilirsiniz. Bunun dışında hobiler edinebilirsiniz. Bu hobiler sizin günlük hayattan uzaklaşmanızı ve deşarj olmanızı sağlayacaktır. Örneğin ahşap boyama, ebru, tel kırma, takı tasarım, fotoğrafçılık, el sanatları kurslarını tercih edebilirsiniz.

Stres Yönetimine dair siz ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz.

Serdar YILDIRIM
( Renkli Media Editörlerince Hazırlanan Özgün İçeriğin Tamamen Yada Bir Kısmının Kullanılması Durumunda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasındaki Tüm Haklarımız Saklı Bulunmaktadır. )

Bir önceki yazımız olan Saç Biti Nasıl Geçer ? başlıklı makalemizde Saç Biti Tedavisi ve Saç bitlerinden kurtulma yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Renkli Sitem: Bunalimdan nasil cikilir, girdiim bunalmdan nasl karm, sikintilarla nasil basa cikilir, bu bunalimdan nasil cikarim, sikintidan nasil cikilir, stresle başa çıkmanın yolları vikipedi, Stresle nasıl başa çıkarım

Sıkıntıyla, Stresle Başa Çıkma Yolları serdarhan tarafından 23 Aralık 2012 tarihinde , Sağlık kategorisine eklenmiştir.

Sponsorlu Bağlantı
    yeni 10
Benzer Konular
Sıkıntıyla, Stresle Başa Çıkma Yolları isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!