---------- Sponsorlu Reklamlar ----------


Sıkıntıyla, Stresle Başa Çıkma Yolları

serdarhan 23 Aralık 2012 0
--------- Sponsor Reklamlar ----------

STRESLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI

Günlük hayatta sıklıkla başımıza gelen sorunlardan olan için yapılacakları gelin birlikte ortaya koyalım ne dersiniz. konusunda sizlere pratik bazı önerilerimiz olacak. Sizlerde ve gülen bir yüze sahip olmak istiyorsanız bunları deneyebilirsiniz. Yada geçmiş yıllardaki sorunlu dönemlerinizden nasıl çıktınız bizimle paylaşıp takipçilerimizin yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

her yaştan bireylerde sıkça görülen bir problem. Yoğun iş hayatı, okul, sınavlar bunun en temel nedeni olarak görülüyor. Aslında stresi yenmenin yok etmenin birçok yolu var. Spor yapmak beyne oksijen gitmesini sağlıyor. Bu nedenle stresle başa çıkmanın en kolay yöntemi budur. Spor yaparken açık havada yapmanız öneriliyor. Çünkü açık havada daha çok oksijen alabiliyoruz. Fakat böyle bir imkânınız yoksa evinizde de yapabilirsiniz. Bunun dışında hobiler edinebilirsiniz. Bu hobiler sizin günlük hayattan uzaklaşmanızı ve deşarj olmanızı sağlayacaktır. Örneğin ahşap boyama, ebru, tel kırma, takı tasarım, fotoğrafçılık, el sanatları kurslarını tercih edebilirsiniz.

ne dair siz ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz.

Serdar YILDIRIM
( Renkli Media Editörlerince Hazırlanan Özgün İçeriğin Tamamen Yada Bir Kısmının Kullanılması Durumunda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasındaki Tüm Haklarımız Saklı Bulunmaktadır. )

Bir önceki yazımız olan Saç Biti Nasıl Geçer ? başlıklı makalemizde Saç Biti Tedavisi ve Saç bitlerinden kurtulma yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Renkli Sitem: Bunalimdan nasil cikilir, hayatla başa çıkmanın yolları, işsizlik bunalımından nasıl kurtulurum, sikintidan nasil cikilir

Konuya Yorum Yaz »

Google Ping   Google Sitemap
Önceki yazıyı okuyun:
ticari taksi plakası fiyatları
Konya Ticari Taksi Plakası Fiyatları

Kapat