-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı?


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı?

Dikdörtgen salonlarda şanslı sayılabilirsiniz. Oturma grubunuzu istediğiniz şekilde koyabilirsiniz. Üçlü, L şeklinde koltuklarınızı ve diğer biçim koltuklarınızı dilediğiniz şekilde koyabilirsiniz. Bu salonda dikdörtgen bir masada salonunuzu zenginleştirecektir. Mutfağa yakın yere yemek bölümü oluşturabilirsiniz. Bu sayede yemek yemek için mutfağa yakınlık açısından daha iyi olacaktır. Salonda darlık olmaması için orta bölüme masa koyabilirsiniz. Eğer darlık oluşuyorsa bu masayı kaldırabilirsiniz. Ortaya koyacağınız masanın hareketli olması daha avantajlı olacaktır. Buradaki masanın oval oluşu daha şık bir hava verebilir. Yemek masasının altına halı koymayı ihmal etmeyiniz. Eğer halında hoşlanmıyorsanız kilim koymayı ihmal etmeyiniz.

 Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı?

Salon dekorasyonunu yaparken renk uyumunu kesinlikle ihmal etmeyiniz. Her eşyanızın farklı bir renk tonunda olması görüntüyü çok komik bir hale getirebilir. Bu yüzden renk uyumuna uygun eşya tercihi yapınız. Perdelerinizin ve halılarınızın uyumu oldukça önemlidir. Ayrıca halılarınız ve koltuk takımlarınızın uyumlu renklerde olması salonu gösteren ilk öğedir. Siz zevkinize göre hareket ediniz ancak arada çocuğunuzun ve eşinizin tercihlerini de göz ardı etmeyiniz.

Bir önceki yazımız olan Menekşe Bakımı Yetiştirilmesi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Renkli Sitem: salon dekorasyonu, l şeklinde salon dekorasyonu, salon dekorasyonu nasıl yapılır, börek salonları dekorasyonu, salon dizaynı nasıl olmalı, dikdörtgen salon dizaynı, salon dekorasyonu nasıl yapılmalı, salon dekorasyonu çift renkli, börek salonu nasıl dekor yapılır, salon dekoru nasıl yapılır

Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı? lussio tarafından 24 Mayıs 2013 tarihinde , Kadın kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
Kapat
Facebook Grubumuza Katılın!