-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Kendimizi İyi Hissetmek İçin Ne Yapmamız Gerek?


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Kendimizi İyi Hissetmek İçin Ne Yapmamız Gerek?

Zaman içerisinde canınız sıkılabilir ve olumsuz şeyler yüzünden kendinizi kötü hissedebilirsiniz. İnsanın yaratılışı gereği güldüğü anlarda olacaktır, ağladığı anlarda olacaktır. Ancak kendimizi iyi hissetmek için ne yapmamız gerek? Kendinizi iyi hissetmeniz için öncelikle başınıza gelen olumsuzlukları çok içleşmemeniz gerekiyor. Çünkü içinize attığınız bu olaylar zamanla patlak verecek, sizin bunalmış bir hale getirecektir. Her şeyi akışına bırakın ve mutlu olmanın yollarını arayın. Kötü bir durumla karşı karşıya kaldığınızda kendinizi teslim etmek yerine, üstesinden gelmek için çabalayın ve hemen unutun. Çünkü bu olaylar sizi çok yıpratacaktır. En çok yapılan hatalardan biriside şarkı dinlemektir. Şarkı dinleyebilirsiniz ancak şarkının türü önemlidir. Sürekli olarak slow ve arabesk içerikli şarkılar dinliyorsanız bunalırsınız ve kendinizi dünya başınıza yıkılmış gibi hissedersiniz. Bu yüzden pop şarkılar dinlemeye özen gösteriniz. Arabesk şarkılardan sıyrılınız. Çünkü bu tarz şarkıları hiçbir şeyiniz yokken bile dinlediğinizde kendinizi çok kötü hissedecek ve bunalacaksınız. Bu uyarılara kulak vererek sizlerde içerisinde yaşama sevinci olan ve hayata dört kolla sarılan bireyler haline gelebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Prefabrik Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı makalemizde prefabrik ev ve prefabrik ev nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

Renkli Sitem: kendimi kötü hissediyorum ne yapmalıyım, kendimi iyi hissetmek için ne yapmalıyım, halimi karşı tarafa hisettirmek için hangi duayı yapmam gerek, insan şarkı dinleyince kendini iyi hissetmek, kendimi iyi hissetmem icin ne yapmam gerekiyor, kendimizi iyi hissetmek için ne yapabiliriz?, kendimizi kötü hissettiğimizde ne yapabiliriz

Kendimizi İyi Hissetmek İçin Ne Yapmamız Gerek? lussio tarafından 20 Nisan 2013 tarihinde , Güncel kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Kendimizi İyi Hissetmek İçin Ne Yapmamız Gerek? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
Kapat
Facebook Grubumuza Katılın!