Evde Yapılacak Basit İcatlar Nelerdir?

Evde Yapılacak Basit İcatlar Nelerdir? Hangileridir Yapılışları nasıldır sorularının yanıtları burada.

Günlük hayatta evinizde boş vaktiniz çok oluyorsa ve canınız sıkılıyorsa, evinizde çeşitli aletleri kullanarak çeşitli icatlar yapabilirsiniz. Bu sayede hem vakit geçirecek hem de boş vaktinizi icat yaparak geçirmiş olacaksınız. Eskimiş eşyalarınızı yeniden düzenleyerek kullanabilirsiniz. Örnek verecek olursak bir dolabınız var ve çok eskimiş bir halde duruyor. El becerilerinizle o dolabı boyayabilir ve üzerine motifler çizebilirsiniz. Bu sayede sizin el becerilerinizi yansıtan bir dolap yeniden var olacaktır. O dolabı kullanarak çok güzel bir şekilde ilgi çekebilirsiniz.

79145961qf0

 –          Bayanlar için ilgi çekecek tasarımlardan birisi oje tasarımıdır. Ojeyi seven birisiyseniz tırnaklarınıza bir kürdan yardımıyla çeşitli motifler yapabilirsiniz. Örnek olarak iskambil kâğıdı motifleri olabilir.

–          Cd’ler yardımıyla not tutucu bir düzenek hazırlayabilirsiniz. Ortasında boşluk bulunduğu için yuvarlak bir tahta yardımıyla hareket eden bir düzenek oluşturabilmeniz oldukça kolaydır.

–          Keçeli kalemlerin renkleri farklı oldukları için bitmiş bu kalemler ile güzel bir duvar süsü yapabilirsiniz. Çöp şişler yardımıyla bu kalemleri armonika şeklinde birbirine tutturabilir ve güzel şeyler çıkartabilirsiniz.

One thought on “Evde Yapılacak Basit İcatlar Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir