---------- Sponsorlu Reklamlar ----------


En Yüksek Maaşlı Geleceği Olan İşler Hangileridir?

lussio 18 Nisan 2013 0
--------- Sponsor Reklamlar ----------

Bu makalede “gençlere fırsatı,  ilanları, yüksek maaşlı meslek, yüksek maaşlı meslekler,  arıyorum, iyi maaşlı meslekler, yüksek maaş veren şirketler, ” konuları hakkında bilgiler bulabileceksiniz.

Ülkemizin sektörlerinde ve iş alanlarında sürekli olarak bir değişim olduğu için hangi mesleğin daha çok kazandığını söylemek biraz sakıncalı gibi gözüküyor. Çünkü geçmişte öğretmen maaşları bayağı yüksekken günümüzde oldukça az durumdadır. Ancak bu günlerde en çok maaşı alan kişilerin milletvekilleri oldukları sizlere söyleyebiliriz. Bir öğretmen maaşının neredeyse 10 katı fazlasını almaktadırlar. Diğer bir meslek olan doktorlukta da aylık olarak diğer mesleklere göre maaşı iyidir. Bu işler en çok para kazana iki gruptur. Mühendisliklerde bölümden bölüme göre farklılık göstermektedir. Ancak sizlere bir tavsiyede bulunmak istiyoruz. Okuyorsanız ve bölüm seçecekseniz maaşına göre değil de, sevdiğiniz alana yönelmek daha doğrudur. Çünkü paraya göre seçim yapıp bir ömür boyunca sevmediğiniz ve sıkılacağınız bir işi yapıp, hayatınızı zindan etmenin bir anlamı yoktur. Bu yüzden sevdiğiniz işi yaparak, hem mutlu olabilir hem de daha başarılı olabilirsiniz. Sevdiğiniz işi yaparken başarınız daha iyi olacaktır, ayrıca başarılı olduğunuz bir alanda iyi paralar kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çorum TOKİ Evleri 2014 başlıklı makalemizde 2013, Çorum TOKİ Evleri ve Çorum Toki Projeleri 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Renkli Sitem: en yüksek maaşlı meslekler, yüksek maaşlı meslekler, yüksek maaşlı işler, maaşı yüksek meslekler 2013, en yuksek maasli isler, maaşı yüksek meslekler, yüksek maaşlı meslekler 2013, iyi maaşlı meslekler, en yüksek maaşlı meslekler 2013, yüksek maaşlı memurluklar

Konuya Yorum Yaz »

Google Ping   Google Sitemap
Önceki yazıyı okuyun:
faktoring nedir, ne demek
Faktöring Nedir?

Kapat