Elveda Günlük

Sponsorlu Bağlantı

serdarhan tarafından 14 Kasım 2012 tarihinde yazılmıştır.
gunluk

(Sevgiliye Yazılan Hasret ve )

Sevgili günlük sana hep bugün yazdıklarımı anlatıyordum ama bu sefer sana bugün yapamadıklarımı anlatmak istiyorum. Mesela bugün ben kimseye seni seviyorum demedim ve içimden gelerek sarılmadım, gözümün için hiç gülmedi benim ve hiç ama hiç sevdiğimin sesini duyamadım. Biliyor musun günlük aslında ben dünde aynı durumdaydım ama sana yanlızlığımı anlatıp seni sıkmak istememiştim dün ve önceki günlerde olduğu gibi.
Kendimle paylaşmıştım içimde yanan sevda ateşini ve için için yanmıştım onu düşünerek ama o duymamıştı bunu.
Çünkü uzaktı ve hep uzak kalacaktı bana…
Ve ben hep o uzakta kalanın hayaliyle sürdürecektim bir ömrün son demlerini. Son demleri diyorum biliyorsun günlük ben dayanamam onsuzluğa alır başımı giderim derdim ya hep yok ben beni kandırmışım ben onsuz nefes alamazmışım anladım şimdi.
Anladım ama anlamak çare etmiyor artık.
O gitti ve bir daha asla olmayacak biliyorsun. Bu yüzdendir ki daha bir ezik bakıyorum hayata ve yerli yersiz hüzünleniyorum. Acaba diyorum acaba bitecek mi ama bitmiyor.
İşte benim sıkıntım bu sana bunu bir kez söyledim çünkü bu benim sana son merhaba ve ilk elveda deyişim.Beni mazur gör bir daha seninle olamayacağım. Ama senden bir isteğim var bir gün uzaktakinin eline geçersen ona söyle son nefesinde bile seni seviyordu o de.

Elveda Günlük

Serdar Yıldırım

Bir önceki yazımız olan İnsanların Saçı Neden Beyazlıyor ? başlıklı makalemizde Saç Beyazlaşmasının Sebepleri ve Saçlar Neden Beyazlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Renkli Sitem: sevgiliye yazılan günlükler, aşk için yazılan sitemli yazilar, sevgiliye yazılan günlük
Sponsorlu Bağlantı
2 sene önce yazılmıştır.
"Elveda Günlük" bu yazı 14 Kasım 2012 tarihinde saat 23:17 sularında "Güncel" kategorisinde yayınlanmış olup "serdarhan" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2.451 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

   Arama Kutusu

   DMCA.com
  Sitemizdeki Tüm Makaleler 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Kapsamında Koruma Altında Olup; Kaynak Gösterilerek Dahi Tamamının veya Bir Kısmının İzinsiz Kullanılması Yasaktır. Tüm Makalelerimiz Özgün İçerik Olup; Yazarlarımız Tarafından Kaleme Alınmaktadır. Sitemizden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını Kabul Etmiş Sayılır.
  Sitemap | Sitemap İmage | Ping
  Önceki yazıyı okuyun:
  emlak-arsa-bina-daire-alirken-nelere-dikkat-etmeli
  Emlak Alıp Satarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  Kapat