Digitürk Abonelik İptali Nasıl Yapılır ?

Sponsorlu Bağlantı

serdarhan tarafından 30 Kasım 2012 tarihinde yazılmıştır.
Digitürk Abonelik İptali Logo

DİGİTÜRK ABONELİK İPTALİ NASIL YAPILIR?

Abonelik,  Üyelik İptali Nasıl Yapılır ve Abonelik İptali Fax Numarası Nedir Sorularının Yanıtlarını Sizlere vermek istiyoruz.

Digitürk iptalini gerçekleştirebilmeniz için ilk olarak Digitürk’ü;0212 473 7373’ü aramanız gerekecek. Ardından karşınıza çıkan müşteri temsilcisine Digitürk iptal işlemi yapacağınızı belirtin. Müşteri temsilcisi birkaç soru sormasının ardından size iptal işlemi için gerekli bilgileri aktaracaktır.

İptalinizin gerçekleşmesi için dilekçe yazıp Digitürk’ fakslamanız temel şart. Tabi kimlik fotokopinizi de göndermeyi unutmayın.

Görsel olarak anlatabilmek için bir dilekçe örneği yayınlamamız daha yerinde olacaktır. Digitürk’ün faks numarasının güncel olduğunu unutmamanız gerekir.

Digitürk Müşteri Hizmetleri;

Adınızı ve soyadınızı ‘talepte bulunan kullanıcı’ kısmına yazınız.

Abonelik numaranızı ‘digitürk abone numarası’ kısmına yazınız.

Digitürk’ün size ulaşabileceği bir cep telefonu numarası yazınız.

İptal işleminizi ‘konu’ bölümüne gerekçelerinizi de belirterek yazınız.

Son olarak sebebini açıkladığınız iptal işleminiz için gerekenin yapılmasını arz ederek dilekçenizi sonlandırın.

Dilekçenizin sonuna adınız soyadınız ve tarih bilgilerini girmeyi unutmayınız. Fakslamaya hazır konumda olan dilekçenize faks sırasında nüfus cüzdanınızın fotokopisini de ekleyin.

Digitürk Müşteri Hizmetleri’ne 0212 473 9999 numaralı fakstan ulaşmanız mümkündür.

Bir önceki yazımız olan ADSL Aboneliği Nasıl İptal Edilir ? başlıklı makalemizde Adsl Abonelik İptali ve İnternet Abonelik İplali hakkında bilgiler verilmektedir.

Renkli Sitem: digitürk üyelik iptali, digitürk iptal dilekçesi, digitürk üyelik iptali nasıl yapılır, digitürk fax numarası, digitürk abonelik iptali nasıl yapılır, digitürk abonelik iptali, digitürk iptal dilekçesi örneği, digitürk faks numarası, digitürk fax, digitürk iptal dilekçesi 2013
Sponsorlu Bağlantı
2 sene önce yazılmıştır.
"Digitürk Abonelik İptali Nasıl Yapılır ?" bu yazı 30 Kasım 2012 tarihinde saat 01:30 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "serdarhan" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 14.037 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

   Arama Kutusu

   DMCA.com
  Sitemizdeki Tüm Makaleler 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Kapsamında Koruma Altında Olup; Kaynak Gösterilerek Dahi Tamamının veya Bir Kısmının İzinsiz Kullanılması Yasaktır. Tüm Makalelerimiz Özgün İçerik Olup; Yazarlarımız Tarafından Kaleme Alınmaktadır. Sitemizden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını Kabul Etmiş Sayılır.
  Sitemap | Sitemap İmage | Ping
  Önceki yazıyı okuyun:
  gunaydin-291
  Sevgiliye Yazılmış Kısa Günaydın Şiirleri

  Kapat