Digitürk Abonelik İptali Nasıl Yapılır ?

DİGİTÜRK ABONELİK İPTALİ NASIL YAPILIR?

Digitürk Abonelik, Digitürk Üyelik İptali Nasıl Yapılır ve Digitürk Abonelik İptali Fax Numarası Nedir Sorularının Yanıtlarını Sizlere vermek istiyoruz.

Digitürk iptalini gerçekleştirebilmeniz için ilk olarak Digitürk’ü;0212 473 7373’ü aramanız gerekecek. Ardından karşınıza çıkan müşteri temsilcisine Digitürk iptal işlemi yapacağınızı belirtin. Müşteri temsilcisi birkaç soru sormasının ardından size iptal işlemi için gerekli bilgileri aktaracaktır.

İptalinizin gerçekleşmesi için dilekçe yazıp Digitürk’ fakslamanız temel şart. Tabi kimlik fotokopinizi de göndermeyi unutmayın.

Görsel olarak anlatabilmek için bir dilekçe örneği yayınlamamız daha yerinde olacaktır. Digitürk’ün faks numarasının güncel olduğunu unutmamanız gerekir.

Digitürk Müşteri Hizmetleri;

Adınızı ve soyadınızı ‘talepte bulunan kullanıcı’ kısmına yazınız.

Abonelik numaranızı ‘digitürk abone numarası’ kısmına yazınız.

Digitürk’ün size ulaşabileceği bir cep telefonu numarası yazınız.

İptal işleminizi ‘konu’ bölümüne gerekçelerinizi de belirterek yazınız.

Son olarak sebebini açıkladığınız iptal işleminiz için gerekenin yapılmasını arz ederek dilekçenizi sonlandırın.

Dilekçenizin sonuna adınız soyadınız ve tarih bilgilerini girmeyi unutmayınız. Fakslamaya hazır konumda olan dilekçenize faks sırasında nüfus cüzdanınızın fotokopisini de ekleyin.

Digitürk Müşteri Hizmetleri’ne 0212 473 9999 numaralı fakstan ulaşmanız mümkündür.

One thought on “Digitürk Abonelik İptali Nasıl Yapılır ?

  1. 29.99 tl kampanyadan üye oldum. bir ay seyrettim. fatura geldi . 55.tl aradım. doğru dürüst cevap dahi vermediler. bayiye gittim biz bilemeyiz geçiştirmeler. genel merkezden yanlışlık oldu
    size yeni kampanyalar sunmalar fatura düzeltme yok. ödemeyi yaptım.aboneliğimi faturaya bağlı iptal ettim.dilekçe örneği ile elimde sizi tüketici mahkemesine vereceğim. sizin icra takibi yapmadan sebeplerini iyi araştırın.böyle müşteri kazanamassınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir