Çocuk Yapmak Hamile Kalmak için En ideal Pozisyonlar

Sponsorlu Bağlantı

serdarhan tarafından 30 Ağustos 2013 tarihinde yazılmıştır.
cocuk-yapma

Çocuk Yapmak Hamile Kalmak için En ideal Pozisyonlar, Çocuk İçin Hamilelik, Gebelik İÇin Uygun Pozisyonlar Hangileridir sorularını sizler için yanıtlamak istiyoruz.

Soruyu Soran: Çocuk İstiyorum

Soru: 9 yıllık evli bir bayanım ve halen çocuğum olmadı. Sürekli olarak tedavi amaçlı doktora gittik ancak herhangi bir sorunla ve rahatsızlıkla karşılaşmadık. Yani görünürde çocuğumuz olmaması için herhangi bir neden yok. Fakat ilişki sonrasında meniler hep dışarı akıyor. Bunun için sizlerden ricam şu. Çocuk yapmak için en ideal ve uygun pozisyonlar nelerdir?

cocuk yapma Çocuk Yapmak Hamile Kalmak için En ideal Pozisyonlar

Cevap: İsmini vermemizi istemeyen sayın takipçimiz . Çocuk yapmak için en uygun pozisyonun musevi pozisyonu yada diğer deyişle misyoner pozisyonu denilen pozisyon olduğu bilinmektedir. Musevi pozisyonunu nedir bilmiyorsanız size şu şekilde ifade edebiliriz. Birliktelik sırasında Kadının altta olup erkeğin kadının bacak arasında olduğu klasik pozisyon şeklidir. İlişki sona erdikten sonra yaklaşık olarak 10 dk bacaklarınızı havaya dikerek beklemeniz yararlı olacaktır. Bu sizin yumurtalıklarınızın daha kolay ve daha çabuk zigot haline gelmesine yardım edecektir. Şimdiden ülkemiz için, vatanımız için hayırlı evlatlarınız olmasını dileriz. Ayrıca erkek çocuk yapma hakkında bilgi vermemizi isteyenler. Şimdiden belirtelim herşeyin hayırlısı deyin.
Renkli Media Sağlık Birimi


Serdarhan Bilgiler :çocuk yapma pozisyonları,çocuk yapma pozisyonu,,çocuk yapmak için en uygun pozisyon, resimli,bebek yapmak için pozisyonlar bebek yapmak için pozisyonlar,,çocuk yapma,bebek yapma pozisyonu


Renkli Media & Vikipedi Kültür Ansiklopedisi Yararlı Bilgiler Sunar

Bir önceki yazımız olan Kilo Almak İçin Hangi Besinleri, Yiyecekleri Yemeliyiz ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Renkli Sitem: çocuk yapmak için en uygun pozisyon, çocuk yapma pozisyonları, ocuk yapma, çocuk yapma, bebek yapma pozisyonları resimli, kolay hamile kalma pozisyonları resimli, hamile kalmak için pozisyonlar resimli, çoçuk yapmak için en uygun pozisyon resimli, hamile kalma pozisyonları resimli, çocuk yapmak için uygun pozisyonlar
Sponsorlu Bağlantı
1 sene önce yazılmıştır.
"Çocuk Yapmak Hamile Kalmak için En ideal Pozisyonlar" bu yazı 30 Ağustos 2013 tarihinde saat 16:15 sularında "Sağlık" kategorisinde yayınlanmış olup "serdarhan" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11.406 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

   Arama Kutusu

   DMCA.com
  Sitemizdeki Tüm Makaleler 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Kapsamında Koruma Altında Olup; Kaynak Gösterilerek Dahi Tamamının veya Bir Kısmının İzinsiz Kullanılması Yasaktır. Tüm Makalelerimiz Özgün İçerik Olup; Yazarlarımız Tarafından Kaleme Alınmaktadır. Sitemizden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını Kabul Etmiş Sayılır.
  Sitemap | Sitemap İmage | Ping
  Önceki yazıyı okuyun:
  yaz-aylarinda-bakimli-olma
  Yaz Aylarında Nasıl Vücut Bakımı Yapılır

  Kapat