Bir Kadının İlgisini Nasıl Çekebilirim?

Sponsorlu Bağlantı

lussio tarafından 26 Mart 2013 tarihinde yazılmıştır.
kadınları-etkilemek

Bir kadının ilgisini çekmek göreceli bir kavramdır. Çünkü kişilik farklılıkları olduğu için bazen çok kolay bir şekilde ilgi çekebilirken bazı durumlarda ilgi çekmek oldukça zordur. Bir ortama girdiğinizde gözlerin sizin üzerinizde olmasını istiyorsanız dikkat edeceğiniz ilk şey giyiminizdir. Günümüzde gençlerin giydiği kıyafetler genelde benzerdir. Sizler ilgi çekmek istiyorsanız sıra dışı ve hiç tercih edilmeyen farklı ürünler giyerek ilgiyi kolay bir şekilde çekebilirsiniz. Ancak burada seçim yaparken dikkat etmenizde fayda vardır. İlgi çekeyim derken komik duruma düşebilirsiniz. Bu yüzden size yakışacak sıra dışı bir giyimle kolayca ilgi çekebilirsiniz. Kadınlarla kolay bir şekilde sohbete girebilirsiniz. Burada da dikkat edeceğiniz husus sıradanlığın dışına çıkmaktır. Ayrıca ağır başlı olmak her zaman önemlidir. Hafif ve sıradan espri yaparak kendinizi asla küçük düşürmeyiniz. Bazen bir bakış bin söz anlatır. Bu yüzden bakışlarınızla ve konuşmanızla kolay bir şekilde ilgi çekebilir ve kadınları etkileyebilirsiniz. Konuşurken aceleci davranmayın ve karşınızdaki kişiyi iyi analiz ederek anlamayı çalışın.

Bir önceki yazımız olan Kışın Bardakların Çatlamaması İçin Ne Yapmalıyız? başlıklı makalemizde bardak, bardak çatlaması ve bardak neden çatlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Renkli Sitem: kadınların ilgisini çekmek, komşu kızı nasıl tavlanır, komşu nasıl tavlanır, kızın dikkati nasıl çekilir, kızın ilgisi nasıl çekilir, komsu kadin nasil tavlanir, kizlarin ilgisi nasil cekilir, bir kızın ilgisi nasıl çekilir, kadınların ilgisi nasıl çekilir, komşu karısı nasıl tavlanır
Sponsorlu Bağlantı
2 sene önce yazılmıştır.
"Bir Kadının İlgisini Nasıl Çekebilirim?" bu yazı 26 Mart 2013 tarihinde saat 14:21 sularında "Güncel" kategorisinde yayınlanmış olup "lussio" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4.317 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

   Arama Kutusu

   DMCA.com
  Sitemizdeki Tüm Makaleler 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Kapsamında Koruma Altında Olup; Kaynak Gösterilerek Dahi Tamamının veya Bir Kısmının İzinsiz Kullanılması Yasaktır. Tüm Makalelerimiz Özgün İçerik Olup; Yazarlarımız Tarafından Kaleme Alınmaktadır. Sitemizden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını Kabul Etmiş Sayılır.
  Sitemap | Sitemap İmage | Ping
  Önceki yazıyı okuyun:
  kadin güzellik kadın
  Güzel Bir Cilde Sahip Olmak İçin Yapılacaklar

  Kapat