---------- Sponsorlu Reklamlar ----------


Balıkesir Ticari Taksi Plakası Fiyatları

serdarhan 18 Mart 2013 0
--------- Sponsor Reklamlar ----------

2013 Vizyonu

Son yıllarda yatırım araçları arasında artık hisse senedi, hazine bonosu, repo ve gayrimenkulün yanına birde Ticari Taksi Plakası eklendi. 2000 li yılların başında meydana gelen finansal krizler sonrası düzelmeye başlayan Türkiye Ekonomisi oldukça iyi bir duruma gelmeye başladı. Bunun sonucu olarak düşen faiz ortamında az kazandıran yatırım araçlarına bir kayma başladı. Bunun sonucu olarak ta Gayrimenkul Fiyatları ve Ticari Taksi Plakası Fiyatlarında ciddi hareketlenmeler oldu. 2004 yılında 40 000 Lira civarında olan Balıkesir Ticari Taksi Plakası Fiyatları 2012 yılı itibarıyla 160 000 Lira civarın yükseldi. Bu oldukça ciddi bir kazanç anlamına gelmektedir. Neden ciddi bir kazanç olduğunu merak ediyorsanız sonuç itibarıyla yükselirken bir yandan da çalışan aracınızdan da gelir elde ediyorsunuz bu yüzden çifte kazanç yapmış oluyorsunuz.

ticari taksi plakası fiyatları

Balıkesir’de Ticari Taksi Plaka Fiyatları 2013 Yılında Yükselir mi Yoksa Düşer mi ?

Ticari Taksi Plakası Almak isteyenlerin merak ettiği bir sorudur bu. 2013 Yılında Balıkesir yatay seyredebilir. Ancak yükseliş sınır olarak devam ederse 175 000  lira sınırının zorlanması ihtimali olabilir. Tabi bunun gerçekleşmesi için özellikle Banka Kredilerinin birazda olsa aşağı yönlü seyir izlemesi gerektiğini söyleyebiliriz. Bir malın değeri sonsuza kadar yükselemeyeceği için sürekli olarak o mal satın alınamaz bazen satmakta gerekebilir bu durum Ticari Taksiler içinde aynen geçerlidir. Ancak orta ve uzun vadede Ticari Taksi satın alanların zarar etmeyeceğini her zaman için söyleyebiliriz. Yeter ki çok uçuk fiyatlardan satın almayın. Balıkesir Taksici Esnafı plaka fiyatlarını güncel tutmamız için bize fiyat bilgisini düzenli olarak yollarsa çok seviniriz arkadaşlar.

Serdar YILDIRIM

Bir önceki yazımız olan Muğla Ticari Taksi Plakası Fiyatları başlıklı makalemizde 2013, Muğla Taksi Fiyatları ve Plaka Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Renkli Sitem: balıkesir satılık s plaka, satılık s plaka balıkesir, balıkesirde sahibinden satılık s pilaka, balıkesirde satılık ticari taksi, balıkesir bandırma\da satılık s plakalar, Bandirmadasatilik ticari taksi, bandırma kiralık taksi plakası, balikesirde satilik ticari plaka, balıkesirde kiralık taksi, balıkesir s plaka nasıl alınır

Konuya Yorum Yaz »

Google Ping   Google Sitemap
Önceki yazıyı okuyun:
çamaşır yıkayan kadın
Kıyafet Etiketlerindeki İşaretlerin Anlamları Nelerdir?

Kapat