-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Baca Temizliği Nasıl Yapılır ?


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Baca Temizliği Nasıl Yapılır ?

BACA TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Soba, Nasıl Yapılır ? Ev ve işlemi nasıl yapılır kısaca sizlere özetlemek istiyoruz.

Özellikle kış aylarında evlerinde ısınmak için soba kullananların bacalarının çekiyor olması ve baca temizliği oldukça önemlidir. Zira temiz bir baca kışın soba yakan ailelerde zehirlenmeleri en aza indirgemek için temel kuralların başında gelmektedir.

İlk olarak bacayı kullanarak ne yakacak olursak olalım yanmanın sonucunda bacamızda bir miktar kurum oluşur. İşte bu yüzden bacamızın temizliğinden emin olmak için belirli aralıklarla bacamızı temizletmeli, sık sıkta kontrol etmeliyiz.

Baca temizliği sanıldığı kadar kolay bir iş olmadığından dolayı bu işi yapan firmalarla anlaşmalı, baca temizliği ve kontrolünü bu alanda uzmanlaşmış kişilere bırakmalıyız.

için gereken alet ve ekipmanlarımızı hazır bulundurmalı, görevli olan kişiye bu anlamda yardımcı olmalıyız.

Bacaların çuval ya da benzeri araçlarla temizlenmesi önlenmeli, bu işlem için özel olarak üretilen vakum makineleri tercih edilmelidir.

Görevli işini bitirdikten sonra firma bilgilerinin bulunduğu sertifikayı görevliden istemeyi unutmayın.

Ve en önemlisi rüzgârın yoğun olduğu günlerde sobanızı yakmamaya özen gösterin. Bununla birlikte doğalgaz olan binalarda ise bacaların yılda bir kez kontrol edilerek temizliğinin yapılmasını sağlayın.

Bir önceki yazımız olan Hamilelik Nasıl Seçilir ? başlıklı makalemizde Hamilelik Elbise Seçimi, Hamilelik Kıyafet Seçimi ve Hamilelik Nasıl Seçilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Renkli Sitem: baca temizliği nasıl yapılır, baca nasıl temizlenir, baca temizleme nasıl yapılır, soba bacası nasıl temizlenir, soba ne ile temizlenir, ev bacası temizlemesi nasıl yapılır, soba borusu temizliği nasıl yapılır, soba borusu nasıl temizlenir, apartmanda baca temizleme, soba bacasini ne temizler

Baca Temizliği Nasıl Yapılır ? serdarhan tarafından 2 Aralık 2012 tarihinde , Kadın kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Baca Temizliği Nasıl Yapılır ? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
Kapat
Facebook Grubumuza Katılın!