2014 İçişleri Bakanlığı 30 Bin Koruma Memuru Alımı

Sponsorlu Bağlantı

lussio tarafından 23 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır.
ozel-guvenlik-alimi

Özel Güvenlik Görevlilerinin iş imkanları gün geçtikçe artmaya devam ediyor. İçişleri Bakanı Sayın Muammer Güler’in yaptığı açıklamaya göre 2014 yılında Stadlarda ve  Üniversitelerde görev almak üzere 30 (On) Bin kadrolu Koruma Memuru alınacak. Yapılacak olan bu alımla ilgili ayrıntılar ve alım şartları ile ilgili her türlü bilgi. Her zaman olduğu gibi yine ilk kez sitemiz aracılığı ile sizlere duyurulacaktır.

Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’DA ABD’ de Söylemişti
Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’DA , Amerika Birleşik Devletleri gezisinde  Türk basın mensupları ile yaptığı söyleşide stat ve üniversitelerdeki Koruma Memurları ilgili yeni uygulamalara gidileceğine değinmişti.

İlk Etapta Belli Olan Şartlar 6 AY EĞİTİM 28 YAŞ SINIRI
Söz konusu Koruma Memurları görevlileri, Cumhurbaşkanlığı ve Meclis gibi kurumlarda da görev alabilecekler. 28 yaş sınırının konulduğu özel korumalar, 4 ay teorik 2 ay da pratik olmak üzere 6 ay eğitim alacak. Özlük hakları da polislerin özlük haklarına yakın olacak.

2013 yili Guvenlik Gorevlisi Alimi 2014 İçişleri Bakanlığı 30 Bin Koruma Memuru Alımı

Ayrıntılardan haberdar olmak ve İçişleri Bakanlığın Bünyesinde kadrolu Koruma Memuru olabilmek için gerekli şartları öğrenebilmek için sitemizi takip etmeye devam edin…

Bir önceki yazımız olan Çorum TOKİ Evleri 2014 başlıklı makalemizde 2013, Çorum TOKİ Evleri ve Çorum Toki Projeleri 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Renkli Sitem: 30 bin güvenlik alımı, içişleri bakanlığı koruma memuru alımı, içişleri bakanlığı koruma alımı, 30 bın güvenlık görevlısı alımı, içişleri bakanlığı koruma memuru, 30 bın guvenlık gorevlısı, toki memur alımı, 2013 koruma ve güvenlik memuru alımı, 30 bin özel güvenlik alımı,
Sponsorlu Bağlantı
2 sene önce yazılmıştır.
"2014 İçişleri Bakanlığı 30 Bin Koruma Memuru Alımı" bu yazı 23 Mayıs 2013 tarihinde saat 14:00 sularında "Kariyer Fırsatları" kategorisinde yayınlanmış olup "lussio" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9.685 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

   Arama Kutusu

   DMCA.com
  Sitemizdeki Tüm Makaleler 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Kapsamında Koruma Altında Olup; Kaynak Gösterilerek Dahi Tamamının veya Bir Kısmının İzinsiz Kullanılması Yasaktır. Tüm Makalelerimiz Özgün İçerik Olup; Yazarlarımız Tarafından Kaleme Alınmaktadır. Sitemizden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını Kabul Etmiş Sayılır.
  Sitemap | Sitemap İmage | Ping
  Önceki yazıyı okuyun:
  öğretmen-haber
  Nasıl Öğretmen Olunur?

  Kapat