Sponsorlu Bağlantı

2014 İçişleri Bakanlığı 30 Bin Koruma Memuru Alımı


Sponsorlu Bağlantı
 

Özel Güvenlik Görevlilerinin iş imkanları gün geçtikçe artmaya devam ediyor. İçişleri Bakanı Sayın Muammer Güler’in yaptığı açıklamaya göre 2014 yılında Stadlarda ve  Üniversitelerde görev almak üzere 30 (On) Bin kadrolu Koruma Memuru alınacak. Yapılacak olan bu alımla ilgili ayrıntılar ve alım şartları ile ilgili her türlü bilgi. Her zaman olduğu gibi yine ilk kez sitemiz aracılığı ile sizlere duyurulacaktır.

Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’DA ABD’ de Söylemişti
Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’DA , Amerika Birleşik Devletleri gezisinde  Türk basın mensupları ile yaptığı söyleşide stat ve üniversitelerdeki Koruma Memurları ilgili yeni uygulamalara gidileceğine değinmişti.

İlk Etapta Belli Olan Şartlar 6 AY EĞİTİM 28 YAŞ SINIRI
Söz konusu Koruma Memurları görevlileri, Cumhurbaşkanlığı ve Meclis gibi kurumlarda da görev alabilecekler. 28 yaş sınırının konulduğu özel korumalar, 4 ay teorik 2 ay da pratik olmak üzere 6 ay eğitim alacak. Özlük hakları da polislerin özlük haklarına yakın olacak.

2013-yili-Guvenlik-Gorevlisi-Alimi

Ayrıntılardan haberdar olmak ve İçişleri Bakanlığın Bünyesinde kadrolu Koruma Memuru olabilmek için gerekli şartları öğrenebilmek için sitemizi takip etmeye devam edin…

Bir önceki yazımız olan Çorum TOKİ Evleri 2014 başlıklı makalemizde 2013, Çorum TOKİ Evleri ve Çorum Toki Projeleri 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Renkli Sitem: 30 bin güvenlik alımı, içişleri bakanlığı koruma memuru alımı, içişleri bakanlığı koruma alımı, 30 bın güvenlık görevlısı alımı, içişleri bakanlığı koruma memuru, 30 bın guvenlık gorevlısı, toki memur alımı, 2013 koruma ve güvenlik memuru alımı, 30 bin özel güvenlik alımı, 30 bin koruma memuru alımı

2014 İçişleri Bakanlığı 30 Bin Koruma Memuru Alımı lussio tarafından 23 Mayıs 2013 tarihinde , Kariyer Fırsatları kategorisine eklenmiştir.

Sponsorlu Bağlantı
    yeni 10
Benzer Konular
2014 İçişleri Bakanlığı 30 Bin Koruma Memuru Alımı isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!