2014 İçişleri Bakanlığı 30 Bin Koruma Memuru Alımı

--- Sponsor Reklamlar ---

2013 -2014 İçişleri Bakanlığı 30 Bin Koruma Memuru Alımı Şartları, Sınavları ve Zamanları Hakkında Bilgileri sürekli bu konuda güncel olarak bulacaksınız.

Koruma Memuru Görevlilerinin iş imkanları gün geçtikçe artmaya devam ediyor. İçişleri Bakanı Sayın Muammer Güler’in yaptığı açıklamaya göre 2014 yılında Stadlarda ve  Üniversitelerde görev almak üzere 30 (Otuz) Bin kadrolu Koruma Memuru alınacak. Yapılacak olan bu alımla ilgili ayrıntılar ve alım şartları ile ilgili her türlü bilgi. Her zaman olduğu gibi yine ilk kez sitemiz aracılığı ile sizlere duyurulacaktır.

Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’DA ABD’ de Söylemişti
Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’DA , Amerika Birleşik Devletleri gezisinde  Türk basın mensupları ile yaptığı söyleşide stat ve üniversitelerdeki Koruma Memurlukları ile ilgili yeni uygulamalara gidileceğine değinmişti.

İlk Etapta Belli Olan Şartlar 4 AY EĞİTİM 28 YAŞ SINIRI
Söz konusu Koruma Memurları, Cumhurbaşkanlığı ve Meclis gibi kurumlarda da görev alabilecekler. 28 yaş sınırının konulduğu koruma memurları, 4 ay teorik 2 ay da pratik olmak üzere 6 ay eğitim alacak. Özlük hakları da polislerin özlük haklarına yakın olacak.

2013-yili-Guvenlik-Gorevlisi-Alimi

Ayrıntılardan haberdar olmak ve İçişleri Bakanlığın Bünyesinde kadrolu Koruma Memuru olabilmek için gerekli şartları öğrenebilmek için sitemizi takip etmeye devam edin…

Bir önceki yazımız olan Çorum TOKİ Evleri 2014 başlıklı makalemizde 2013, Çorum TOKİ Evleri ve Çorum Toki Projeleri 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Renkli Sitem: cumhurbaskanligi guvenlik gorevlisi alimi

serdarhan

Arkadaş kendisini borsaya vermiş borsa oynarken kendini borsa uzmanı olarak bulmuş. Ancak borsanın da darbesini almış bir insandır. Ekonomi konusunda yazmayı çok sever. Ayrıca iyi bir blogcudur...

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın